Foto-obrazy

O NASZYCH OBRAZACH

  • nasze obrazy są wydrukowane na najwyższej jakości matowym płótnie 
  • drukujemy na profesjonalnym ploterze Epson Stylus Pro zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów
  • płótno jest naciągane na krosno
  • fotoobrazy mogą być pokryte specjalnym werniksem (laminatem), zabezpieczającym obraz na długie lata 

Do Twojej dyspozycji oddajemy fotoobrazy w rozmaitych formatach, od 20x20 cm do 100x150 cm w postaci kwadratów i prostokątów, pionowych i poziomych oraz obrazów wieloczęściowych. Nowoczesna technologia druku na bawełnianym płótnie artystycznym o gramaturze 380 g/m2 zapewnia wyjątkowy wygląd Twoich fotografii. Standardowo oprawiane na drewnianej ramie wewnętrznej - krosno, używanej przez malarzy do naciągnięcia płótna tradycyjnego. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.

Zamień ulubione zdjęcia w piękne obrazy na płótnie. Fotoobraz zawieszony na ścianie wspaniale odmieni każde wnętrze dodając mu niepowtarzalnego klimatu. Obrazy drukowane są w najlepszej jakości na ploterach Epson na oryginalnych tuszach, następnie zabezpieczone markowym werniksem i naciągnięte na krosna malarskie. Otrzymujecie produkt gotowy do powieszenia na ścianie.

Foto-obraz można zamówić 24 h przez bezpłatną aplikację na telefon Mobile Photo Kiosk, przez internet-mailowo albo bezpośrednio w naszym laboratorium od poniedziałku do soboty 9.00 – 21.00.